Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo 14.-15.9.
2. kolo 21.-22.9.
3. kolo 28.-29.9.
4. kolo 5.-6.10.
5.kolo 12.-13.10.
6.kolo 19.-20.10.
Kvalifikační turnaj 2.11., Zruč
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žákyň
Finále Regionálních lig MLŽ - 1. liga
Finále Regionálních lig MLŽ - 2. liga
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Planý
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Wimmer
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
Adam Petrík
Jiskra Zruč n.S .
8 - 0 - 0 - 4
Adam Bartoň
Spartak Příbram
8 - 0 - 1 - 4
Adam Karban
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Bořek Pekárek
Spartak Příbram
8 - 0 - 0 - 4
Bořek Jelínek
Jiskra Zruč n.S .
10 - 0 - 0 - 5
Dalibor Tomášek
Házená Mělník
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Robotka
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Procházka
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Füll
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Krejčík
Spartak Příbram
6 - 0 - 0 - 3
David Ivaškovič
Lions Hostivice
2 - 0 - 0 - 1
David Mečíř
Sokol Kostelec n.L.
2 - 0 - 0 - 1
David Pičman
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
David Sunkovský
Sokol Kostelec n.L.
4 - 0 - 0 - 2
David Pičman
Sokol Úvaly B
8 - 0 - 0 - 4
Dominik Doškář
Sokol Úvaly A
4 - 0 - 0 - 2
Emma Podušková
Spartak Příbram
2 - 0 - 0 - 1
Filip Švarc
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
František Petráň
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
František Vrbata
Sokol Úvaly B
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Roubal
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Rybář
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Holec
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
18 - 0 - 1 - 9
Jan Šmerhovský
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Jan Tůma
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Jan Macháček
Spartak Příbram
4 - 0 - 0 - 2
Jan Schmid
Lions Hostivice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Málek
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Jan Rozlivka
Sokol Úvaly A
8 - 0 - 0 - 4
Jan Hána
Házená Mělník
10 - 0 - 1 - 0
Jaromír Novák
HC Kolín
6 - 0 - 0 - 3
Jaroslav Špaček
Sokol Úvaly A
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Horváth
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Josef Tockstein
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hájek
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Poulíček
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
HC Kolín - Kutná Hora
11 : 16
video
online
Zruč n.S. - Úvaly A
13 : 17
video
online
Házená Mělník - HC Kolín
21 : 21
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
34 : 22
video
online
Úvaly A - Házená Mělník
19 : 13
video
online
HC Kolín - Zruč n.S.
16 : 17
video
online
Kutná Hora - Úvaly A
15 : 15
video
online
Zruč n.S. - Házená Mělník
26 : 10
video
online
Úvaly A - HC Kolín
33 : 12
video
online
Házená Mělník - Kutná Hora
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly A
4
3
1
0
84 : 53
7
2
Kutná Hora
4
3
1
0
80 : 59
7
3
Zruč n.S.
4
2
0
2
78 : 77
4
4
Házená Mělník
4
0
1
3
55 : 81
1
5
HC Kolín
4
0
1
3
60 : 87
1
Tabulka střelců
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
144
Dominik Doškář
Sokol Úvaly A
117
Lukáš Vejvar
HC Kolín
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vejvar
HC Kolín
22
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
7
Martin Štalmach
Lions Hostivice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Hladík
HC Kolín
20
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
18
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.