Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2019 / 2020
Archiv
Mistrovské soutěže 19/20
Přebor starších žáků
Rozpis soutěže
1.kolo 14.-15.9.
2. kolo 21.-22.9.
3. kolo 28.-29.9.
4. kolo 5.-6.10.
5.kolo 12.-13.10.
6.kolo 19.-20.10.
Kvalifikační turnaj 2.11., Zruč
Přebor starších žákyň
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy mladších žákyň
Finále Regionálních lig MLŽ - 1. liga
Finále Regionálních lig MLŽ - 2. liga
Inter REG liga - Muži
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Vojtěch Bašus
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Brož
Sokol Kostelec n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Matouš Bureš
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Diviš
Lions Hostivice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Felcman
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Füll
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hájek
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Oliver Hejnic
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Horák
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Horváth
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
David Ivaškovič
Lions Hostivice
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Jura
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kroc
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Viktor Manhart
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
David Mečíř
Sokol Kostelec n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Pavlík
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Pešout
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
David Pičman
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Adam Planý
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Emma Podušková
Spartak Příbram
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Procházka
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Robotka
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Roubal
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Šídlo
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šmerhovský
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Martin Štalmach
Lions Hostivice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Švarc
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Josef Tockstein
Házená Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Trlida
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jan Tůma
Jiskra Zruč n.S .
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Valášek
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Vít Vašata
HC Kolín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vejtruba
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Zelený
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Železný
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Doškář
Sokol Úvaly A
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Fiala
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Hefjuk
Spartak Příbram
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Kaftan
Lions Hostivice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Macháček
Spartak Příbram
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
- výsledky
video
online
HC Kolín - Kutná Hora
11 : 16
video
online
Zruč n.S. - Úvaly A
13 : 17
video
online
Házená Mělník - HC Kolín
21 : 21
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
34 : 22
video
online
Úvaly A - Házená Mělník
19 : 13
video
online
HC Kolín - Zruč n.S.
16 : 17
video
online
Kutná Hora - Úvaly A
15 : 15
video
online
Zruč n.S. - Házená Mělník
26 : 10
video
online
Úvaly A - HC Kolín
33 : 12
video
online
Házená Mělník - Kutná Hora
11 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly A
4
3
1
0
84 : 53
7
2
Kutná Hora
4
3
1
0
80 : 59
7
3
Zruč n.S.
4
2
0
2
78 : 77
4
4
Házená Mělník
4
0
1
3
55 : 81
1
5
HC Kolín
4
0
1
3
60 : 87
1
Tabulka střelců
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
144
Dominik Doškář
Sokol Úvaly A
117
Lukáš Vejvar
HC Kolín
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vejvar
HC Kolín
22
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
7
Martin Štalmach
Lions Hostivice
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Hladík
HC Kolín
20
Jakub Ruth
Jiskra Zruč n.S .
18
Pavel Veselý
Sparta Kutná Hora
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.